Ta strona do poprawnego działania wymaga włączonego javascriptu. Włącz obsługę javascriptu w przeglądarce lub wyłącz rozszerzenia blokujące javascript. Uniwesytet Kazimierza Wielkiego - Dział Informatyzacji - wniosek o usługę
⇦ powrót

Rejestracja adresu fizycznego MAC

Urządzenia, które mają zostać dodane do Uczelnianej Sieci Komputerowej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego należy zarejestrować przy pomocy formularza (link poniżej).

Jeżeli po uruchomieniu przeglądarki wyświetliła się ta strona, oznacza to, że komputer jest niezarejestrowany w Uczelnianej Sieci Komputerowej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

  Jak zarejestrować adres MAC?  

Wystarczy wypełnić poniższy formularz, w trakcie wypełniania wniosku należy wprowadzić token otrzymany w trakcie meldunku w Domu Studenta. Jeden token pozwala wypełnić jeden wniosek, prosimy wypełnić wniosek starannie i poprawnie, w przypadku konieczności wypełnienia kolejnego wniosku należy zgłosić się po token do osoby dokonujące meldunku.

Wypełnij formularz rejestracji nowego urządzenia

Uwaga!

Zabrania się wpinania we własnym zakresie do Uczelnianej Sieci Komputerowej jakichkolwiek urządzeń rozdzielających, lub udostępniających sygnał (również drogą połączenia bezprzewodowego), takich jak: routery, modemy, urządzenia sieci bezprzewodowej.

Wsparcie oraz informacje o usługach można uzyskać pod numerem +48 52 32 57 648 (od pn do pt godziny 7:15 - 15:45)
lub pocztą elektroniczną di@ukw.edu.pl

Dział Informatyzacji, ul. M. Kopernika 1 pok. 8, 85-074 Bydgoszcz https://di.ukw.edu.pl/